Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Vývojářská firma eMan otevírá pobočku v USA

Pavel Houser , 16. duben 2018 16:05 0 komentářů
Rubriky: Podnikový software, Vývoj a HTML, České IT, Byznys

Společnost eMan oznámila rekordní finanční výsledky. Obrat 139 milionů Kč je téměř trojnásobný oproti předchozímu roku (55 milionů).

Důležitým krokem pro eMan je otevření nové pobočky v USA a vstup na americký trh.

eMan otevírá pobočku v Houstonu ve státě Texas. Jedná se tak už o pátou lokalitu, kde firma působí. Vedle centrály v Praze má ještě vývojová centra v Plzni, Hradci Králové a v Mladé Boleslavi.

„Houston jsme si vybrali proto, že je ideálním místem pro začátek našeho působení v USA. Jsme tam blízko k největším společnostem z oblasti ropného průmyslu, zdravotnictví nebo vesmírných technologií. Vývoj chceme zatím zcela ponechat v České republice, americká pobočka má za úkol především posílit naši obchodní činnost,“ uvedl Tomáš Čermák, marketingový ředitel firmy eMan

Americká pobočka eManu bude fungovat pod hlavičkou společnosti eMan Solutions LLC.

Společnost eMan se specializuje na vývoj mobilních a webových aplikací a integrovaných řešení. Zaměřuje se především na klienty z automobilového průmyslu, bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a služeb. Mezi její klienty patří např. ŠKODA AUTO, Honeywell, E.ON, ČSOB, Edenred, Allianz, Česká pojišťovna nebo MND.


Komentáře

Přidat komentář