Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Pololetní nabídka od GoodOffer: nejlepší nákup softwaru právě teď!

GoodOffer24.com, 06. July 2019 14:00
Rubriky: PR článek
Pololetní nabídka od GoodOffer: nejlepší nákup softwaru právě teď!

Nabídka od GoodOffer v pololetí: Až 30 % slevy na software a bonus na nový antivirus/bezpečnost – pro Windows, Mac a další zařízení!

Pokud jste čekali na cenové úlevy, máme pro vás dobré zprávy! GoodOffer24 právě odstartovala svoji pololetní nabídku s až 24% slevami na software od Microsoftu a také zcela nový brand v našem obchodě – sleva i na veškerý antivirový a další bezpečnostní software!

Tyto časově omezené nabídky budou v platnosti následující dva týdny. Takže pokud plánujete aktualizovat váš software pro osobní počítače, neměli byste zmeškat tuto příležitost, která se nebude opakovat.

Velké slevy na software – až 25 % dolů!

Zvolili jsme některé produkty, na které můžete použít slevový kód „Anite25“ – a automaticky získáte zvláštní 25% slevu!

Podívejme se na ceny po uplatnění vašeho kódu:

A s kódem „Anite30“ získáte navíc zvláštní slevu na produkty s Microsoft Office 2019:

Nejlepší nabídka na Antivirus & Security Software!

Portál GoodOffer24 škáluje svůj obchod, a právě ve svém katalogu představil nový soubor antivirové ochrany a dalších bezpečnostních produktů. Potěšte se z exkluzivní zaváděcí slevy – a ušetřete až 30 % s kódem „Anite30“:

Bezpečnější nakupování online a spojení s bankou, teď s antivirovým a bezpečnostním softwarem z nabídky Goodoffer24.com s pololetní slevou!

Proč GoodOffer24?

GoodOffer24 je rychle rostoucí platforma prodávající softwarové licence, herní klíče, hrací karty – a teď už i antivirový a bezpečnostní software – to vše za skvělé ceny a s rychlou dodávkou přes e-mail. S delší než desetiletou zkušeností a skvělou uživatelskou zpětnou vazbou. Můžete si zkontrolovat na stránkách Trustpilot, GoodOffer24 pokračuje v rozšiřování svého obchodování po celém světě.

Snadný nákup, snadná platba!

Nakupování na GooOffer24 je tak snadné, jak vypadá! Krátce po platbě obdržíte e-mail s vaším produktovým klíčem – bez dnů čekání! V případě, že máte nějaké dotazy, náš zákaznický servis vám poskytne rychlou a extenzivní podporu jakou potřebujete.

Poznámka: Platby přes PayPal jsou možné – a doporučené pro vyšší bezpečnost.

Více informací na stránce: www.GoodOffer24.com

E-mail na zákaznický servis: info@goodoffer24.com