Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Nový Acer Swift 7, nejtenčí notebook na světě

Pavel Houser , 08. leden 2018 11:19 0 komentářů
Rubriky: Hardware

Nový Swift 7 je podle dodavatele určen pro náročné profesionály, kteří vyžadují produktivitu, přenositelnost a neustálé připojení k síti prostřednictvím 4G LTE.

Společnost Acer uvedla nejtenčí notebook na světěi, nový Swift 7 (SF714-51T); má tloušťkou pouhých 8,98 mm. Notebook disponuje procesorem Intel Core i7, celodenní výdrží na baterii a osobním, důvěryhodným 4G LTE připojením.

Acer uvádí, že štíhlá konstrukce notebooku Acer Swift 7 "je pouhým začátkem z nabízených nových funkcí". Rychlé vestavěné 4G LTE připojení Intel XMM zajišťuje, že jsou uživatelé neustále připojeni k síti. Kromě slotu pro kartu Nano SIM se může Swift 7 pochlubit technologií eSIM, která umožňuje stažení a aktivaci eSIM profilů. Swift 7 je dodáván s profilem společnosti Transatel, který poskytuje až 1 GB bezplatných dat po dobu jednoho měsíce ve 48 zemích, což uživatelům pomůže okamžitě začít, zatímco další datové plány lze i během cest po celém světě snadno zakoupit podle potřeby prostřednictvím aplikace Mobile Plan. Bezdrátové připojení 802.11ac s technologií 2x2 MIMO pak poskytuje spolehlivé a rychlé připojení v kanceláři nebo v domácí síti.

Acer Swift 7 bude v oblasti EMEA k dispozici v dubnu za ceny od 1 699 €.

Acer také představil nový omlazený notebook Spin 3 (SP314-51), který je určen pro uživatele hledající všestranné zařízení pro celodenní produktivní práci a zábavu. Jeho odolné 360° panty s duálním momentem umožňují plnit funkci notebooku, tabletu, displeje, a poskytují i režim stan šetřící prostor na stole.

Acer Spin 3 bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu za ceny od 649 €.


Komentáře

Přidat komentář