Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Notebooky ThinkPad postavené na nových technologiích AMD

Pavel Houser , 14. May 2019 09:00 0 komentářů
Rubriky: Security, Hardware

Procesory Ryzen PRO přicházejí s novou funkcí AMD Memory Guard, která šifruje RAM v reálném čase.

Lenovo představilo nejnovější přírůstky do portfolia spolehlivých ThinkPad: T495, T495s a X395. Tyto nové notebooky s Windows 10, až 2. generací procesorů AMD Ryzen 7 PRO Mobile a grafickými kartami Radeon Vega, se řadí mezi lehké stroje. Oproti starší generaci mají až o 4 hodiny delší výdrž baterie a o 18 % vyšší výkon.

Displej o velikosti 14“ s Full HD rozlišením a jasem 400 nitů ulehčuje čtení v tmavém prostředí, a to i při nižším nastavení. Navíc je vybaven Radeon FreeSync technologií,3 která zlepšuje kvalitu pixelů a zajišťuje plynulou obnovovací frekvenci – což je dle videa vhodné pro videa, prezentace a občasné hraní. Pro větší komfort při skupinových hovorech, spojilo Lenovo duální mikrofony ThinkPad a vylepšili 360° poslech. VoIP konference jsou tedy lépe slyšitelné, zvláště pro účastníky v hlučném prostředí.

ThinkShutter je integrovaný bezpečnostní kryt webkamery. Pro zvýšení bezpečnosti společnost Lenovo na modelech T495s a X395 do systému zakomponovala volitelný ePrivacy filtr, ThinkPad PrivacyGuard. Procesory Ryzen PRO přicházejí s novou funkcí AMD Memory Guard, která šifruje RAM v reálném čase a pomáhá chránit proti útočníkům s fyzickým přístupem k systému.

Produkty budou na českém trhu dostupné na přelomu května a června.

Jasnější FHD obrazovky dostupné na ThinkPad T495 a T495s
Jasnější FHD obrazovky dostupné na ThinkPad T495 a T495s


Komentáře

Přidat komentář