Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Lenovo nabízí DSS-G storage pro datová centra

Pavel Houser , 02. leden 2018 14:54 0 komentářů
Rubriky: Podnikový software, Hardware

V nabídce je řešení dostupné jako předem integrovaný a snadno implementovatelný rackový systém.

Lenovo uvádí škálovatelné softwarově definované storage (SDS) řešení – Lenovo Distributed Storage Solution pro IBM Spectrum Scale (DSS-G). Řešení je podle Lenova navrženo tak, aby podporovalo škálovatelná úložiště vhodná pro firemní prostředí náročná na výkon a data.

V současné době představuje nasazování storage řešení pro provoz vysoce výkonné výpočetní techniky (HPC), umělé inteligence (AI), analytiky a cloudových prostředí značné nároky na IT zdroje. Řešení DSS-G je určené k tomu, aby urychlilo zavádění softwarově definované technologie datových center.

Uvedení tohoto řešení na trh je prvním krokem Lenova v oblasti SDS řešení pro podnikové zákazníky. Následovat budou také nabídky pro zákazníky, kteří využívají Ceph nebo Lustre.

Řešení Lenovo DSS-G je postaveno na serveru Lenovo System x3650 M5 s procesory Intel Xeon. V nabídce je řešení dostupné jako předem integrovaný a snadno implementovatelný rackový systém. Obsahuje jak diskové jednotky SAS Lenovo D1224 a D3284 12 Gb/s, tak softwarové a síťové komponenty včetně podpory Red Hat Enterprise Linux.


Komentáře

Přidat komentář