Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Jindřich Fremuth novým generálním ředitelem O2

Pavel Houser , 18. prosinec 2017 17:27 0 komentářů
Rubriky: Telekomunikace, Personalistika, České IT

Pod vedením J. Fremutha komerční divize tvořila 90 % veškerých výnosů O2 Czech Republic.

Společnost O2 v ČR povede od Nového roku Jindřich Fremuth. Na pozici generálního ředitele a v představenstvu střídá po čtyřech letech Tomáše Budníka. Ten stál v čele O2 od převzetí novým majoritním akcionářem, skupinou PPF.

Jindřich Fremuth přichází do čela firmy z pozice ředitele Komerční divize, kam spadá řízení vztahů s rezidentními, firemními i korporátními zákazníky, stejně tak jako vývoj produktů O2 a marketing.

Jak uvádí tisková zpráva O2, vedení společnosti se Jindřich Fremuth ujímá po více než čtyřech letech působení ve vrcholovém managementu společnosti. Pod jeho vedením komerční divize tvořila 90 % veškerých výnosů O2 Czech Republic, a to v segmentech fixních i mobilních služeb, televize, korporátních služeb i nedávno představených finančních služeb a v prodeji hardwaru.

Jindřich Fremuth působí v O2 od roku 2009, nově vzniklou Komerční divizi spojující obchod a marketing napříč celou skupinou O2 vedl od počátku roku 2017. Před svým nástupem do O2 působil jako konzultant v poradenské firmě McKinsey & Company.


Komentáře

Přidat komentář