Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Red Hat mění Kubernetes prostřednictvím automatizace s Red Hat OpenShift 4

04. June 2019 13:37 0 komentářů

Nejkomplexnější průmyslová platforma Kubernetes umožňuje zákazníkům inovovat jejich byznys s novou generací aplikací v prostřední hybridního cloudu.

Společnost Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, představila Red Hat OpenShift 4, novou generaci průmyslové platformy Kubernetes inovovanou s ohledem na komplexní prostředí kontejnerové orchestrace v produkčních systémech. OpenShift 4 je vytvořen tak, aby pomocí automatických aktualizací v Kubernetes přinášel výhody cloudu napříč hybridním cloudem, což v kombinaci s vysokou flexibilitou a využitím nového konceptu operátorů (Kubernetes Operators) umožňuje vytvářet bezpečnější a konzistentní prostředí pro moderní a nově vznikající cloudové úlohy. Více než 1000 organizací napříč různými odvětvími po celém světě používá OpenShift ke zrychlení vývoje a nasazování aplikací. Řadí se mezi ně ANZ Bank, Cathay Pacific, Copel Telecom, GE, Lufthansa Technik, Porsche Informatik, Sabre, Swisscom AG, X od Orange, a letošní vítězové Red Hat Innovation Awards BP, Deutsche Bank, Emirates NBD, HCA Healthcare a Kohl.

Hybridní a multicloudová nasazení jsou dnes průmyslovým standardem. IDC předpovídá, že do roku 2020 bude více než 90 % celosvětových organizací využívat výhod multicloudu2. Red Hat OpenShift 4 zjednodušuje zapojení hybridního cloudu a multicloudu pro zrychlené nasazování nových aplikací v IT organizacích a pomáhá firmám k úspěchu a odlišení se na stále rostoucích a silně konkurenčních trzích.

Zjednodušení a automatizace v jakémkoliv cloudu

Red Hat OpenShift 4 je navržen pro rozmanitá prostředí a zavádí novou éru standardu Kubernetes pro automatizaci a nasazení doporučovaných postupů v moderních aplikačních platformách. Red Hat OpenShift 4 jako sjednocující prvek v hybridním světě cloudového prostředí s upřednostněním automatizace nabízí:

Spolehlivý podnikový Kubernetes

Red Hat OpenShift Container Platform je certifikovaná Kubernetes platforma pro orchestraci kontejnerů a služeb ověřená autoritou Cloud Native Computing Foundation (CNCF). Je to jediný podnikový Kubernetes postavený na základech přední světové podnikové linuxové platformy založené na špičkových odborných znalostech open source prostředí a kompatibilním ekosystému společnosti Red Hat. Jako přední komunitní přispěvatel do Kubernetes vylepšuje Red Hat tuto platformu pro podniky pomocí OpenShift 4, se kterým nabízí vylepšený a bezpečnější kód při zachování inovací ostatních komunit.

S cílem poskytnout vyšší míru flexibility v procesu nasazení při současném zachování pokročilé bezpečnosti a stability nabízí OpenShift 4 integrovanou variantu Red Hat Enterprise Linuxu určenou pro OpenShift s názvem Red Hat Enterprise Linux CoreOS. Ta nabízí rozšířenou volbu pro firmy nasazující Kubernetes na podnikové úrovni v podobě odlehčené, neměnné linuxové distribuce zaměřené na kontejnery. Na prvním místě jsou ale stále bezpečnostní prvky, stabilita a automatizace s Kubernetes a OpenShift dostupný na stisk jednoho tlačítka, což pomáhá snižovat náklady na správu a zlepšuje produktivitu.

OpenShift 4 stojí na základech oceňované podpory a profesionálních služeb společnosti Red Hat, včetně služeb Red Hat Consulting. To spolu s technickými znalostmi a strategickým poradenstvím a analýzami umožňuje IT organizacím vytvářet řešení, která odpovídají jejich dnešním i budoucím potřebám.

Zapojení vývojářů do inovací

Vývoj aplikací je pro mnoho IT společností nezbytný a umožňuje jim urychlit digitální transformaci. OpenShift 4 podporuje rostoucí potřeby vývoje aplikací jako konzistentní platforma pro optimalizaci produktivity vývoje:

Dostupnost

Red Hat OpenShift 4 bude k dispozici během června 2019.


Komentáře

Přidat komentář