Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Rubrika Soutěž

Huawei: vývoj kauzy

Varování před Huawei vydal bezpečnostní úřad loni před Vánocemi. Výběr informací o kauze kolem varování před používáním výrobků čínských společností Huawei a ZTE (vláda se dnes zabývala reakcí Huawei na varování před jejími technologiemi).

ČTK , 08. February 2019 14:45

Hackathon ActInSpace zná vítěze

Od pátku 25. května do sobotního večera 26. května 2018 proběhl první hackathon ActInSpace u nás. Podmínkou účasti v soutěži je využít kosmických technologií nebo dat pro použití v běžném životě na Zemi. Partnerem byla společnost IBM, která poskytla svoji infrastrukturu IBM Cloud, od platformy až po analytické BI a prediktivní nástroje, jako je například IBM Watson.

Richard Jan Voigts , 31. May 2018 06:30

Mezinárodní hackathon ActInSpace poprvé v ČR!

Objevte potenciál vesmírných technologií a přeměňte svůj nápad na podnikání v reálném životě během 24 hodin! To je ActInSpace – mezinárodní technologická soutěž pro inovace typu hackathon, kde mohou účastníci využít patenty a technologie ESA a CNES (Francouzské národní vesmírné agentury). Národní kolo proběhne souběžně ve více jak 70 městech, v 35 zemích a na 5 kontinentech.

ITBiz.cz , 18. May 2018 00:15

Smart Mobility Hackathon 2018

V pražském sídle Škoda Auto DigiLab se konal další hackathon organizovaný CEEhacks a sponzorovaný a sponzorovaný řadou firem z průmyslu, tentokrát pod názvem Smart Mobility Hackathon Prague 2018. Hlavní cenou bylo 20 000 eur a řada dalších, včetně s mírnou nadsázkou pojaté ceny 15 piv pro ty, kteří nevyhráli.

Richard Jan Voigts , 11. April 2018 06:30

Soutěž Chytrá radnice podpoří digitalizaci měst a obcí

Podpořit trend chytrých měst má i nový projekt připravený Úřadem vlády ČR ve spolupráci s Českou spořitelnou a společností O2 IT Services. Projekt „Chytrá radnice“ má ambici stát se největší soutěží svého druhu v Česku. Jejím cílem je ukázat dobré příklady z praxe a sdílet zkušenosti z realizace nových řešení. Vyzývá obce, města, městské části i soukromé subjekty, aby se prezentovaly svými moderními projekty ve veřejné správě a samosprávě.

ITBiz.cz , 06. March 2017 10:00

Malé a střední firmy mají z cloudu stále strach

SMB segment, pro který je určena velká číst koncových cloudových služeb, projevuje podle všeho z cloudu stále obavy.

ITbiz.cz, 17. July 2014 15:00

Cisco vypsalo soutěž o čtvrt milionu dolarů, šanci mají start-upy zaměřené na Internet věcí

Společnost Cisco vyhlásila celosvětovou soutěž, kterou chce podpořit další rozvoj internetu věcí. Do této soutěže se mohou s projekty a nápady přihlásit začínající firmy (start-upy) z celého světa.

ITbiz.cz, 09. May 2014 10:44

Soutěž o předplacený mobilní internet od Air Telecom

ITbiz.cz ve spolupráci s mobilním operátorem Air Telecom připravil tipovací soutěž o mobilní data, zkusíte si také tipnout?

ITbiz.cz, 05. May 2014 11:51

NASA nabízí 25 tisíc dolarová stipendia za nápady, které zlepší život 1 milionu lidí

Pokud máte v hlavě nějaký technologický koncept, který by mohl zlepšit život alespoň milionu lidí ve vašem regionu, nebo dokonce na realizaci podobné technologie reálně pracujete, můžete se zkusit přihlásit do čerstvě vyhlášené soutěže Global Impact Competition. Odměnou je stipendium v Silicon Valley v hodnotě 25 tisíc dolarů.

Pavel Kolář, 30. November 2012 17:09

Google spustil páté kolo Google Grants pro neziskové organizace

České neziskovky mají do 28. listopadu možnost podat přihlášku a získat podporu v rámci dalšího, v pořadí již pátého, kola grantového programu s názvem Google Grants. Páté kolo se zaměří na podporu a rozvoj českého vzdělávání.

Karel Michal , 02. November 2012 21:54
Strana 1 z 3 Další »