Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Rubrika Podnikový software

MPSV vyřadilo vítěze tendru na nový systém dávek, smlouvu mu nedá

Nová hodnotící komise znovu prověřila všechny položky nabídkové ceny, výsledkem bylo doporučení k vyloučení DXC Technology.

ČTK , 30. August 2019 10:00

Cisco chce koupit CloudCherry

Společnost Cisco oznámila záměr získat soukromou společnost CloudCherry; cílem transakce je nabídnout operátorům kontaktních center řešení vylepšující zákaznickou zkušenost.

Pavel Houser , 29. August 2019 10:13

Bezpapírová kancelář podle S&T CZ

Co znamená bezpapírová kancelář a elektronický oběh dokumentů? Lze k jejich digitalizaci využít samotný podnikový informační systém ERP, a který? Která řešení DMS (Document Management System) lze s ERP propojit? Jaké úlohy jsou pro elektronický oběh dokumentů připraveny? Kdy lze ve firmě ještě akceptovat jejich vytištění? Na všechny tyto otázky odpovídal Petr Doležal, SAP Segment Manager ze společnosti S&T CZ.

Richard Jan Voigts , 27. August 2019 14:00

Strategické vs. taktické projekty: I strojové učení může selhat

V jakém oboru došlo zavádění umělé inteligence a strojového učení nejdále? Jednou z možných odpovědí je finanční sektor. Problém je, že tyto projekty mnohdy nepřinesly očekávané výsledky a již se projevuje zklamání.

ITBiz.cz , 26. August 2019 21:35

VMware koupí Pivotal Software a Carbon Black za téměř 5 miliard dolarů

Kontrolním akcionářem VMware i Pivotal Software je Dell.

ČTK , 23. August 2019 10:05

Ostravský startup vyvíjí virtuální realitu pro výrobní firmy

Produkty firmy už používají například společnosti Continental nebo Tieto.

ČTK , 23. August 2019 10:04

Nový Acronis True Image 2020: automatizace zálohování dle pravidla “3-2-1”

Acronis True Image 2020 kombinuje tradiční ochranu dat a kybernetickou bezpečnost do jednoho řešení.

Pavel Houser , 21. August 2019 12:45

Salesforce dále posiluje dominanci na trhu CRM

Aktuální čísla naznačují, že trh CRM roste rychleji než jiné kategorie podnikových aplikací. Navíc právě zde došla nejdále adopce cloudu. Stále větší zájem je o moduly CRM určené speciálně pro marketing. Salesforce sice již po akvizicích MuleSoft a WorkDay není jen dodavatelem systémů pro řízení vztahů se zákazníky, nicméně na trhu CRM dále suverénně dominuje. Podle Gartneru v loňském roce firma zvýšila svůj podíl meziročně z 18,3 % na 19,5 %. S velkým odstupem následuje SAP (8,3 %, podíl, meziročně beze změny), podíl třetího Oraclu pak klesl z 6 na 5,5 %.

ITBiz.cz , 21. August 2019 09:34

Snížení nákladů, bezpečnost a spousta času navíc? Zkuste hyperkonvergované řešení

Proč se vůbec zabývat hyperkonvergencí, když všechno funguje, jak má? Důvodů je hned několik. Od úspory času a nervů, zrychlení firemních procesů až po snížení nákladů a vylepšení bezpečnosti. Nastavení nových funkcí systému v rámci firemní sítě i zákaznických aplikací už není noční můrou celého IT oddělení a spousty dalších zaměstnanců. Hyperkonvergované řešení (HCI) na platformě Cisco je jednoduché, účinné a s důrazem na bezpečnost. Své o tom ví Zbyszek Lugsh ze společnosti Soitron, která HCI nasazuje napříč firmami.

Richard Jan Voigts , 19. August 2019 11:30

Larry Ellison má 75 let

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimiliardář a nekompromisní byznysmen.

ČTK , 17. August 2019 08:00
Strana 1 z 210 Další »