Vaše jednička mezi nulami
ITBiz.cz

Rubrika Personalistika

Šéf Samsungu překvapivě oznámil rezignaci

Firma současně informovala, že čeká rekordní zisk.

ČTK , 13. říjen 2017 13:06

Umělá inteligence? Chybí lidi

O umělé inteligenci a strojovém učení se toho v současnosti píše tolik, že pochybovat o úspěšnosti příslušných technologií může snad jen Marťan. Anebo ne? Matt Asay na The Register to vidí trochu jinak.

ITBiz.cz , 30. září 2017 06:30

Analýza nestrukturovaných dat v kontaktních centrech

V dnešní době firmy zpracovávají stále více dat. Jenže kvůli jejich velkému rozsahu a různorodosti vlastně mnohdy ani netuší, jak je mohou efektivně využívat k podpoře svých klíčových podnikatelských činností, například v kontaktních centrech.

Jan Růžička, 22. září 2017 06:30

Kariéra budoucnosti: s robotem v týmu

Automatizace, robotizace, umělá inteligence, čtvrtá průmyslová revoluce – tyto pojmy se nejčastěji zmiňují v souvislosti s očekávaným mizením pracovních míst. Aktuální údaje o velmi nízké nezaměstnanosti však spíš naznačují, že práce rozhodně nemizí, jen se díky těmto fenoménům transformuje. Je potřeba se na práci v éře umělé inteligence nějak připravit? Nejlépe otevřeností k technologiím, vždyť už nyní není výjimkou, že v jednom týmu působí lidé s roboty.

ITBiz.cz , 12. září 2017 07:30

Soud poslal dědice Samsungu na pět let do vězení

Akcie Samsungu se od vynesení rozsudku propadly o 1 %.

ČTK , 25. srpen 2017 12:23

Generální ředitel Infosysu nečekaně rezignoval

Od doby, co Sikka nastoupil do čela firmy, akcie stouply o více než pětinu.

ČTK , 19. srpen 2017 09:30

Koho čeká úřad práce?

Umělá inteligence nemusí nahradit jen finanční poradce, právníky, lékaře, novináře, řidiče nebo sekretářky, ale má mít disruptivní účinek i na řadu profesí v podnikovém IT.

Pavel Houser , 08. srpen 2017 09:00

Náborové příspěvky v IT jsou běžně desítky tisíc

Náborový příspěvek se jako magnet na přitahování nových zaměstnanců používá především tam, kde je jich největší nedostatek, tedy ve výrobě a v IT, kde se takto shání nejvíce programátoři. Běžně se za nástup uchazečům nabízejí desítky tisíc korun, vloni v Brně byly seniorním vývojářům nabízeny i stovky tisíc.

ITBiz.cz , 03. srpen 2017 13:45

Zlepšete výsledky recruitmentu

Zlepšete výsledky recruitmentu a snižte administrativu všem, tak by se dala charakterizovat aplikace Lusk pro hledání a výběr vhodných kandidátů. Annabelle Diamantino, CEO a zakladatelka společnosti, která sídlí v České republice, vysvětluje, jak cloudová aplikace Lusk funguje a jak pomáhá HR pracovníkům při náboru.

Richard Jan Voigts , 26. červenec 2017 13:30

Šéfem nového úřadu pro kyberbezpečnost by měl být Navrátil

Úřad měl dostat vlastní rozpočtovou kapitolu.

ČTK , 24. červenec 2017 08:00
Strana 1 z 94 Další »